فرم مشاوره

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ ایکاد

طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی، شخصی و فروشگاهی

این روزها همه کسب و کارها به یک ویترین جهت نمایش محصولات و یا ارائه خدمات خود نیاز دارند. این ویترین در فضای مجازی می‌تواند بسیار قابل دسترس برای مخاطبین هر کسب و کاری باشد. یکی از مزیت‌های داشتن وبسایت مناسب تبدیل بازدیدکننده به خریدار واقعی است. لذا این نکته بسیار حائز اهمیت است که در طراحی وبسایت خود از چه آیتم‌هایی استفاده کرده‌اید.

همانطور که میدانید، یکی از مهم‌ترین فاکتورها در طراحی وبسایت، ظاهر سایت شماست، که می‌تواند، مدت زمان بیشتری مخاطب را درگیر کند تا در وبسایت شما حضور داشته باشد. به همین خاطر ما به عنوان مجری طراحی وبسایت، بر اساس تجربه‌ای که در این مسیر بدست آورده‌ایم، می‌دانیم که سلیقه مخاطبین با یکدیگر بسیار متفاوت است و باید طراحی با توجه به سلیقه مشتریان حوزه فعالیتی شما انجام گیرد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایکاد با بهره گیری از سیستم  مدیریت محتوا بسیار قدرتمند وردپرس، طراحی قالب های اختصاصی و افزایش سرعت و امنیت وبسایت در بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو را هموار می سازد و از آنجایی که ودپرس محبوب ترین و قویترین پلت فرم در بحث سئو می باشد می‌توان اکثریت وبسایت‌هایی که ایده ای پیچیده ندارند را با این سیستم مدیریت محتوا طراحی نمود. لذا اگر ایده کسب و کار شما پیچیده باشد، به نحوی که این پلفرم پاسخگو نباشد، می‌توانیم آن را از صفر با زبان‌های برنامه نویسی برای شما به مرحله اجرا برسانیم.

طراحی وبسایت ایکاد

طراحی سایت ارزان

این بخش از طراحی به بیزینس های کوچک مرتبط می باشد که بودجه زیادی برای طراحی اولیه وبسایت خود را ندارند.اما با توجه به مطالب فوق وبسایت یک شرکت می‌تواند یک ویترین قوی و بسیار زیبا برای کارفرما باشد و هزینه های انجام شده برای طراحی وبسایت می‌تواند نوعی سرمایه گذاری اولیه جهت فروش٬ ارائه محصولات و خدمات شرکت محسوب شود. که هر چه وبسایت جذابتر و از لحاظ فنی قویتر باشد قطعا می‌تواند، مشتریان بیشتری را به خود جذب نماید.

طراحی سایت فروشگاهی

ایکاد برای بدست آوردن ایده هایی خاص در طراحی سایت های فروشگاهی از پلت فرم‌هایی همچون پرستاشاپ٬ اپن کارت، ووکامرس و کدنویسی از صفر نیز استفاده می نماید.

تعرفه طراحی سایت‌های شرکتی و شخصی

 

تعرفه طراحی سایت‌های فروشگاهی، شخصی و شرکتی فوق حرفه‌ای

دیگر خدمات ایکاد